(096) 558-89-89
(050) 558-89-89
(093) 558-89-89

Система лояльності

Компанія СвітПаперу дуже цінує клієнтів, які вже довгий час з нами і тому надає приємний бонус для постійних клієнтів - систему лояльності. Все досить просто. На весь товар існує градація цін, якщо точніше, то це 3 колонки: роздріб, дрібний опт, опт, залежить від тієї кількості, яке Ви купуєте.
Схема системи дуже проста:
Роздрібний покупець
Якщо за весь час покупок Ви придбали продукції до 80 000 грн. - статус буде «Роздрібний покупець», Ви купуєте по роздробі в залежності від кількості товару; (1 колонка).
Середньооптовий покупець
Якщо Ви придбали на нашому сайті продукції на суму від 80 000 грн. до 150 000 грн. - статус буде «середньооптовий покупець» і для Вас відсутня колонка «роздрібною» ціною.
Оптовий покупець
Якщо Ви придбали товарів на суму понад 150 000 грн. - прийміть Вітання, з цього моменту Ви є «Оптовим покупцем» і абсолютно всю продукцію купуєте за оптовою ціною!

Важливо: система лояльності працює тільки з зареєстрованими користувачами на нашому сайті, для того, щоб Ви могли бачити свою ціну - обов'язкова авторизація на сайті (див. Скріни вище, представлений приклад переліку цін для певного статусу). Великим плюсом є те, що історія замовлень прозора - Ви можете в особистому кабінеті відстежувати статус поточного замовлення, будь-які зміни, можете їх завантажувати при необхідності.