(096) 558-89-89
(050) 558-89-89
(093) 558-89-89

Упаковка з картону

Картонні коробки: екологічна і стильна упаковка

Картонні коробки - це міцні вироби для упаковки різних предметів, побутової техніки, продуктів, готової їжі. Їх активно використовують заклади швидкого харчування, кондитерські, продовольчі магазини, сувенірні лавки. Тара з щільного картону надійно захищає продукцію при транспортуванні.
Пакувальні коробки з картону характеризуються рядом переваг:
 • невелика вага і компактність (коробки зручно транспортувати і зберігати на складах в розкладеному вигляді);
 • багатофункціональність (вироби використовуються підприємствами, ресторанами, магазинами для пакування різної продукції);
 • практичність (ящики з картону можна використовувати повторно);
 • екологічність (тара з натуральної сировини підлягає переробці і, в порівнянні з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди для навколишнього середовища);
 • безпечні (картонна упаковка повітропроникна і підходить для доставки готових страв, фастфуда, не впливає на смакові якості продукції і не виділяє шкідливі речовини при контакті з гарячою їжею);
 • ефективна реклама (на паперову тару зручно і легко наносити малюнки, логотип, текстову інформацію про власний бренд, закладі).
 • Картонні коробки від виробника - відмінний метод зручно і в цілості доставляти клієнтам товар і водночас популяризувати свій бренд.

  Види картонної упаковки

  Компанія «Світ Паперу», яка спеціалізується на виготовленні високоякісної упаковки в Україні, дає можливість купити картонні коробки оптом чи вроздріб. В асортименті магазину представлені:
  Картонна посуд. Одноразові тарілки з натуральної сировини - атрибут пікніків, масових заходів та закладів швидкого харчування.
  Коробки для піци. Термосохраняющая тара з мікрогофрокартону відрізняється термостійкістю. Вона дозволить доставити клієнту гарячу піцу. Ціни таких упаковок залежать від розміру і виду матеріалу.
  Коробки для кондитерських виробів. Упаковка для солодощів, випічки, тістечок і тортів - стильна і надійна. Коробки бувають різної форми (квадратної, прямокутної) і дизайну (з прозорим віконцем, яскравих кольорів). При необхідності виготовляються зі спеціальними вставками для упаковки, наприклад, святкових пряників, кексів.
  Упаковка для фаст-фуду. Коробочки для суші, бургерів, наггетсів, упаковки-стакани для снеків, картоплі фрі, спеціальні ємності для салатів, китайської локшини - без тари з щільного картону не обходяться закладу фастфуду та ресторани, які надають послуги доставки їжі.
  Тубуси з картону. Міцні вироби з жорсткого матеріалу використовуються для упаковки і зберігання алкогольної, чайної, паперової (постери, креслення) продукції.
  Новорічні коробки. Упаковка з картону з тематичним дизайном дає можливість оригінально і святково оформляти будь-які подарунки.

  Розміри картонних коробок

  Картонні упаковки універсальні у використанні. Компанія «Світ Паперу» виготовляє продукцію різних типів і розмірів: від мініатюрних виробів шириною і довжиною до 50 мм до великих коробок для відправки посилок і перевезення речей. Для цих цілей призначені упаковки розмірами 760 х 435 х 435 мм і більше.
  Інші види пакувальних виробів також представлені в різних розмірах і формах.

  Яку вагу витримує картонна коробка

  Виготовлені з гофрокартону ящики вражають міцністю і надійністю. Тришарові коробки здатні витримати вагу до 40 кг. Їх використовують для продажу і перевезення побутової хімії, електроніки, взуття, одягу, продуктів харчування.

  Сервіс вищого рівня

  Купити картонні коробки оптом чи вроздріб і оформити замовлення продукції можна на сайті в кілька кліків. Щоб уточнити вартість друку на паперовій тарі, звертайтеся до менеджера магазина. При оформленні замовлення на суму від 1000 грн по Києву діє безкоштовна доставка.