(096) 558-89-89
(050) 558-89-89
(093) 558-89-89

Паперові пакети саше


Код товару: 00003К
Код товару: 00001К
Код товару: 00404К
Виникли складності у виборі, задайте запитання експерту:
Ви можете задати питання по телефону:
(093) 558-89-89 (Київ)
Інші номери
(096) 558-89-89
(050) 558-89-89
(093) 558-89-89
або скористатися послугою зворотнього дзвінка:

Паперові пакети саше: упаковка нового покоління

Пакети паперові саше - це спосіб гарно і надійно упакувати різну продукцію: від випічки, фастфуду, кави, чаю, снеків до сувенірів, біжутерії, канцелярського приладдя. Ці практичні вироби щодня використовують кав'ярні, кондитерські, заклади швидкого харчування, продовольчі та інші магазини.

Пакет паперовий саше: основні переваги

Упаковка з паперу популярна у всьому світі. Вона - легка, міцна і зручна. Пакети саше різної форми, щільності і розмірів відрізняються стильним зовнішнім виглядом. Їх виготовляють в білому, бурому або в яскравих нестандартних кольорах. Серед переваг цього виду упаковки варто назвати:
 • екологічність. Пакети саше з паперу підлягають вторинній переробці і швидко розкладаються;
 • гігієнічність. Легка тара з натуральної сировини призначена для одноразового використання і підходить для упаковки та фасування харчової продукції;
 • можливість нанесення друку. На паперовій упаковці можна розмістити логотип закладу або компанії, оригінальні орнаменти, картинки і текстову інформацію. Це ефективний маркетинговий інструмент.
 • Як вибрати пакет-саше для свого товару

  Компанія Світ Паперу виготовляє в Україні паперові пакувальні вироби високої якості. Ви можете купити крафт пакети-саше оптом і в роздріб. В асортименті представлені такі види продукції:
 • Пакети-куточки. Це зручна і безпечна упаковка зі склеєним дном для бургерів, круасанів, булочок. Паперові пакети-саше для випічки і паперові пакети-саше для фастфуду не впливають на смакові якості продуктів і легко утилізуються після використання.
 • Паперові пакети-саше з віконцем. Вироби призначені для продажу сипучих продуктів, сувенірів, біжутерії. Завдяки прозорому елементу упаковки покупці, клієнти добре бачать товар.
 • Пакет з бічною складкою. Цей тип крафтової упаковки використовують для продажу, наприклад, хліба або об'ємних предметів.
 • Паперові пакети без бічних складок. Вироби цієї серії використовуються для упаковки плоских товарів, наприклад, столових приладів у ресторані або для доставки, канцелярського приладдя, сувенірів (магнітів, фотокарток).

 • Купити паперові пакети-саше можна в кілька кліків на сайті. Менеджер магазину детально розповість про можливості нанесення друку на паперову продукцію, ціну і терміни виконання індивідуальних замовлень. Виберіть зручний спосіб доставки та отримайте замовлення в своєму місті.

  При купівлі товару на суму від 1000 грн по місту Київ діє безкоштовна доставка.