(096) 558-89-89
(050) 558-89-89
(093) 558-89-89

Упаковка дой-пак


Код товару: 0501
Виникли складності у виборі, задайте запитання експерту:
Ви можете задати питання по телефону:
(093) 558-89-89 (Київ)
Інші номери
(096) 558-89-89
(050) 558-89-89
(093) 558-89-89
або скористатися послугою зворотнього дзвінка:

Упаковка дой-пак: практична та вишукана тара для сипучих продуктів

Чай, кава, горіхи, сухофрукти, солодощі, крупи, спеції, корм для домашніх улюбленців - для фасування цієї та іншої продукції розробили надійну і міцну упаковку дой-пак. Вона стильна і багатофункціональна, тому користується попитом у виробників і продавців сипучих товарів у всьому світі.

Особливості конструкції і переваги

Вироби дой-пак виробляють з паперу та міцного крафту. Щоб зберегти смакові якості, аромат харчових продуктів, упаковку зробили герметичною: додали шар поліетилену і оснастили її замком zip lock. Він дає можливість щільно закривати пакет, щоб продукт довше зберігав свіжість, і багаторазово її відкривати.

Для фасування продукції рідкої консистенції і захисту товару від впливу сонячних променів виготовляють дой-пак з металізованим внутрішнім шаром.

Упаковка дой-пак має істотні переваги:
 • легкість і зручність. На відміну від виробів з металу, скла, дой-паки (в порожньому і наповненому вигляді) займають мінімум місця на складах, прилавках магазинів і на полицях вдома;
 • універсальність. Фасувальні вироби цієї серії підходять для упаковки харчової та нехарчової продукції різної консистенції;
 • практичність. Дой-пак з зіп-застібкою не розіб'ється при транспортуванні і складуванні;
 • стійкість. Упаковка дой-пак з плоским або складним дном добре тримає форму навіть при мінімальному заповненні;
 • комфорт. Паперові пакети з замком zip lock призначені для упаковки і довгострокового зберігання продукції порційного застосування. Їх зручно і легко відкривати і закривати.
 • Види дой-пак упаковки

  В Україні упаковку дой-пак із застібкою виробляє компанія Світ Паперу. У магазині представлена ​​тара різних розмірів і форм. Всього в кілька кліків ви можете оформити замовлення в інтернеті і купити:
 • дой-пак з плоским або складним дном;
 • дой-пак з центральним швом або зіп-застібкою;
 • дой-пак з прозорим віконцем.

 • Ви можете придбати товар у великих кількостях (опт) або в роздріб для особистого використання або на пробу. Виберіть оптимальний спосіб доставки і отримайте замовлення в своєму місті.

  Нанесення друку

  Тара з паперу та крафту - стильний, вигідний і ефективний рекламний носій. На ній легко розмістити логотип, контактні дані, символіку бренду, а також оригінальні та яскраві орнаменти, картинки для залучення покупців і клієнтів.

  Скористайтеся послугою друку на упаковці - популяризуйте свій бренд без додаткових зусиль і за оптимальною ціною. Менеджер магазину Світ Паперу детально розповість про оформлення замовлення і розрахує його вартість.