(096) 558-89-89
(050) 558-89-89
(093) 558-89-89

Еко-продукція

Екотовари: комфорт і турбота про природу

Продукція з натуральної сировини використовується підприємствами, магазинами, сувенірними крамницями, ресторанами, кафе в усьому світі. З дерева, паперу, натуральних волокон (бавовни) виготовляють стильні та елегантні пакувальні вироби, контейнери для їжі, посуд, елементи декору.

Компанія «Світ Паперу» в Україні пропонує екотовари оптом від виробника. У вас є можливість придбати:
 • екосумки (багаторазові невеликі мішечки і місткі сумки високої якості з натуральних тканин) - витончені, міцні і зручні у використанні;
 • упаковку з дерева: ящики, коробки, тубуси, кошики - в них упаковують різні товари (фрукти, сувеніри, техніку) і подарунки;
 • дерев'яні столові прилади (вилки, ножі, ложки, соломинки, тарілки), які використовуються сучасними закладами швидкого харчування і організаторами масових заходів (фуршетів, пікніків);
 • паперовий наповнювач для коробок і стружка класичних (білого, коричневого) і яскравих кольорів - спосіб надійно, вишукано і святково упакувати і захистити від пошкоджень під час перевезення тендітні предмети.
 • Переваги екотоварів

  Пакувальна продукція і посуд з натуральним складом високо цінуються в світі завдяки своїм характеристикам.
  Практичність. Екотовари використовуються в різних сферах: від торгівлі до ресторанного бізнесу.
  Легкість і компактність. Продукцію з паперу, картону зручно транспортувати і зберігати на складах в розібраному вигляді.
  Елегантність. Упаковка з крафта, дерева відрізняється лаконічним і презентабельним зовнішнім виглядом. Вироби добре тримають форму.
  Екологічність. Товари з натуральних матеріалів переробляються і швидко розкладаються без шкоди для навколишнього середовища.
  Результативна реклама. На картонну, паперову упаковку зручно наносити зображення і логотипи бренду.

  Менеджер магазину «Світ Паперу» готовий детально проінформувати про нанесення друку на товар і розрахувати ціну вашого замовлення.

  Піклування про клієнтів

  Компанія «Світ Паперу» надає можливість купити екотовари в кілька кліків в інтернеті. Оформіть замовлення і виберіть зручний спосіб доставки. Куплений на суму від 1000 грн товар в Києві доставлять безкоштовно.